Evolution G-250H High Pressure | Hüdrauliline üksus

Tehnilised andmed
Maksimaalne väljund: 9 kg/min
Maksimaalne rõhk: 240 kgf/cm2 (23,5 MPa)
Küttevõimsus: 18 Kw
Vooliku soojendamise võimsus: 4 Kw
Elektriline: 41 amprit (47,4 amprit)
79,6 amprit (92,6 amprit)
Kaal: 282 kg
Mõõdud: 1200 mm x 900 mm x 700 mm
Dokumentatsioon: BrošüürDetailide tuvastus

Hooldusjuhend

Omadused ja tunnusjooned
Evolution G-250H hüdrauliline üksus on loodud polüuretaanvahu tööstusliku paigaldamise kõige spetsiifilisemate nõuete täitmiseks. Selle eriline konfiguratsioon hõlbustab juurdepääsu kõigile üksuse komponentidele, lihtsustab juhtimisfunktsioone ja vähendab oluliselt hoolduseks kuluvat aega.

Peamine küttesüsteem
Peamine küttesüsteem koosneb kahest eraldiseisvast hüdraulilisest ja elektriliselt sõltumatust plokk-kütteseadest. Mõlemal seadel on kuus 1500 W-st kütteelementi, mis annavad koguvõimsuseks 9000 W. Süsteemi täpse ja usaldusväärse toimimise tagamiseks on olemas vajalikud juhtimis- ja turvaelemendid.

Vooliku soojenduse süsteem
Vooliku küttesüsteem on konstrueeritud 4000W isolatsioonitrafo abil, mis võimaldab soojendada kuni 93 meetri pikkust voolikut. Süsteem kujutab endas uuenduslikku kontseptsiooni, milles vasktakistus vooliku ümber on ühtlaselt jaotunud. See võimaldab täpselt ja ühtlaselt reguleerida materjali temperatuuri.

Juhtpaneel
Juhtpaneel koosneb spetsiaalselt kavandatud tarkvaraga puutetundlikust ekraanist, mis võimaldab kõigi tööparameetrite valimist ja kontrollimist kiirel ja lihtsal viisil. Kõrgtehnoloogiline häiresüsteem hoiatab koheselt protsessi käigus tekkivate vigade eest, et tagada materjalide korrektne paigaldamine. Lisavõimalusena on üksusesse projekteeritud faasiühenduste häiresüsteem.

Proportsioneerimise pumbad
Kahepoolselt toimiv hüdrauliline silinder juhib kahte proportsioneerimise pumpa. See konstruktsioon kõrvaldab asümmeetrilised koormused, tagab pumba tihendite pikema eluea ning pideva stabiliseeritud rõhu, saavutamaks keemiliste komponentide täiuslik segunemine. Erineva mahtuvuse saavutamiseks on saadaval mitu erinevat pumba suurust.

Võta meiega ühendust

  Polycorp OÜ
  info@polycorp.ee
  (+372) 50 69 116.

  Tartu
  Riia 138, Tartu
  Vaata asukohta kaardil