Evolution VR | Hüdrauliline üksus

Tehnilised andmed
Maksimaalne väljund: 15 kg/min
Minimaalne väljund: 1 kg/min
Maksimaalne rõhk: 300 kgf/cm2 (29,4 MPa)
Küttevõimsus: 15 (18) Kw
Vooliku soojendamise võimsus: 8 Kw
Elektriline: 66-70 amprit
115-122 amprit
Kaal: 500 kg
Mõõdud: 1250 mm x 1110 mm x 1200 mm
Dokumentatsioon: Brošüür
Detailide tuvastus
Hooldusjuhend

Omadused ja tunnusjooned
Evolution VR hüdrauliline üksus on loodud polükarbamiidi, polüuretaanvahu jt kahekomponentsete süsteemide paigaldamiseks, kus on ülimalt oluline omada täpset kontrolli temperatuuri, rõhu ja ainete omavahelise segunemise üle.

Peamine küttesüsteem
Peamine küttesüsteem koosneb kahest eraldiseisvast plokk-kütteseadest. Mõlemal seadel on kuus 1250 W-st (või valikuliselt 1500 W) kütteelementi, mis annavad koguvõimsuseks 7500 W (või valikuliselt 9000 W). Süsteemi täpse ja usaldusväärse toimimise tagamiseks on olemas vajalikud juhtimis- ja turvaelemendid.

Vooliku soojenduse süsteem
Vooliku küttesüsteem on konstrueeritud 4000W isolatsioonitrafo abil, mis võimaldab soojendada kuni 93 meetri pikkust voolikut. Süsteem kujutab endas uuenduslikku kontseptsiooni, milles vasktakistus vooliku ümber on ühtlaselt jaotunud. See võimaldab täpselt ja ühtlaselt reguleerida materjali temperatuuri.

Double Acting Piston Proportioning Pumps
Iga pump töötab individuaalselt hüdraulilise sildindriga võimaldamaks komponentide piisavas koguses väljastamise soovitud segamissuhte saavutamiseks. See konkreetne disain tagab konstantse väljundi ja stabiliseeritud rõhu, kõrvaldades asümmeetrilised koormused ja pikendades pumpade tööiga. Erineva rõhu ja komponentide omavahelise suhte saavutamiseks on saadaval mitu erinevat pumba suurust.

Retsirkulatsiooni süsteem
Retsirkulatsioonisüsteem võimaldab tooteid automaatselt soojendada, ilma masinat sisse lülitamata. See lühendab tunduvalt ettevalmistuste aega enne pritsimise alustamist. Kui ajaintervallid ja soovitud temperatuurid on programmeeritud, kontrollib seade neid automaatselt ilma katkestusteta kuni töö alustamiseni. Klapid saab aktiveerida käsitsi või automaatselt (valikuline).

Keskseade (protsessor)
Keskseadme tarkvara töötleb ja kontrollib kõiki sisestatud parameetreid, tagades, et seadme töötamise ajal võimalikud muudatused parandatakse. Kui probleemi ei saa kindlaksmääratud tolerantsparameetrite ulatuses lahendada, seiskab keskseade üksuse ja kuvab ekraanil tõrkejuhtumi tüübi.

Vooluhulgamõõturid
Seade sisaldab kahte vooluhulgamõõturit, mis mõõdavad täpselt iga komponendi õiget doseerimist.

Võta meiega ühendust

  Polycorp OÜ
  info@polycorp.ee
  (+372) 50 69 116.

  Tartu
  Riia 138, Tartu
  Vaata asukohta kaardil